2011

ZPRÁVA O CYKLISTICKÉ VÝPRAVĚ.ZÁŘÍ 2011

VE DNECH 22.-23.9.,PROBĚHLA CELOODDÍLOVÁ CYKLISTICKÁ VÝPRAVA DO LIBĚCHOVA.

SRAZ BYL V SOBOTU RÁNO NA NÁDRAŽÍ V MĚŠICÍCH,KDE SE SETKALO PATNÁCT VLČAT,JEDEN SKAUT,TŘI ROVEŘI A MOJE MALIČKOST.VÝLETU SE ZÚČASTNILI I TŘI OBĚTAVÍ TATÍNCI,JEJICHŽ POMOC BYLA NEDOCENITELNÁ.SPACÁKY,STANY A ODDÍLOVÁ KUCHYNĚ PAK BYLY NALOŽENY DO AUTA DALŠÍHO OBĚTAVÉHO RODIČE A NÁSLEDNĚ ODVEZENY DO CÍLE CESTY.

PLÁN TRASY BYL NÁSLEDUJÍCÍ:MĚŠICE,ZLONÍN,KOSTELEC NAD LABEM,TIŠICE,PŘÍVORY,LIBČICE,MĚLNICKÁ VRUTICE,LHOTKA,VYSOKÁ A LIBĚCHOV.

ODDÍL BYL ROZDĚLEN NA JEDNOTLIVÉ ŠESTKY.KAŽDOU ŠESTKU MĚL NA STAROSTI JEDEN DOSPĚLÝ A ROVER.ZA VELMI CHLADNÉHO RÁNA JSME TEDY VYRAZILI.CESTA PROBÍHALA CELKEM BEZ VĚTŠÍCH PROBLÉMŮ AŽ DO BYŠIC,KDE VĚTŠÍ ČÁST VÝPRAVY "ZAKUFROVALA" A DO LIBČIC,KDE BYL NAPLÁNOVANÝ OBĚD,DORAZILA S DVACETIMINUTOVÝM ZPOŽDĚNÍM.PO OBĚDĚ JSME JELI JIŽ SPOLEČNĚ.DÍKY ČLENITÉMU TERÉNU SE NAŠI CYKLISTI ROZTÁHLI DO ČTYŘKILOMETROVÉHO HADA.A TAK SE ČASTO ČEKALO NA PŘEDEM URŘENÝCH MÍSTECH.NEJMLADŠÍ VLČÁTKA ŠLAPALA STATEČNĚ A AŽ NA JEDEN PÁD A JEDEN PŘETRŽENÝ ŘETĚZ,VŠE PROBÍHALO PODLE PLÁNU.VE TŘI HODINY ODPOLEDNE JSME DORAZILI  NA MÍSTO URČENÍ.

V LIBĚCHOVĚ JSME SE UBYTOVALI V PŘEDEM ZAMLUVENÉM CAMPU A ODPOLEDNE VYRAZILI PĚŠKY NA ČERTOVY HLAVY.VEČER UDĚLALI MALÝ OHEN,OPEKLI BUŘTY A DÍKY NÁROČNÉMU DNI,ŠLI BRZY SPÁT.V SOBOTU JSME UJELI 55 KILOMETRŮ.

V NEDĚLI PO BUDÍČKU A ROZCVIČCE JSME UDĚLALI VYDATNOU SNÍDANI.DOPOLEDNE PAK SEHRÁLI NĚKOLIK HER,UVAŘILI OBĚD A V PŮL JEDNÉ VYRAZILI NA ZPÁTEČNÍ CESTU K DOMOVU.TRASA JIŽ NEBYLA TAK NÁROČNÁ.JELI JSME PODÉL LABE PŘES MĚLNÍK,NERATOVICE A KOJETICE.CESTOU NÁS VŠAK ZDRŽELO NĚKOLIK OPRAV.JE NUTNO PODOTKNOUT,ŽE PŘES VEŠKERÉ UPOZORNOVÁNÍ PŘEDEM,BYL STAV NĚKTERÝCH KOL KATASTROFICKÝ.DO MĚŠIC JSME DORAZILI AŽ V 17.HODIN.ZPÁTEČNÍ CESTA BYLA DLOUHÁ 23 KILOMETRŮ.

KDO ZNÁ KOKOŘÍNSKÉ ÚDOLÍ MI DÁ ZA PRAVDU,ŽE KLUCI PODALI SKVĚLÝ VÝKON.NIKDO SI NESTĚŽOVAL A VŠICHNI DOKÁZALI,ŽE JSOU PRÁVOPLATNÝMI ČLENY SVÉ SMEČKY.A JÁ VÍM O ČEM HOVOŘÍM!!

                                                                                                                          CHŘÁSTAL

ZÚČASTNILI SE:CHŘÁSTAL,SVOBIK,1.MUŽ,BUKAJ,ŠPAGETA,BABIČKA,MANGAS,LEV,BIZON,ŠKORPIK,OREL,SOKOL,GRIZZLY,TYGR,

ŠLEHAČKA,DRAK,OŘÍŠEK,SLUNÍČKO,

PAŽITKA,MICKEY.MICHAL(BUDDY),RADEK,ROBERT.

FOTKY NAJDETE VE FOTOGALERII