ZVAS

15.04.2018 11:20

Ahoj,

včera se hlídka Vlků zúčastnila okresního kola ZVaSu v Zápech a skončila na krásném 3. místě ve vlčácké kategorii. Gratulace míří Pátému oceánu- hovorčovickému oddílu vodních skautů z našeho líbeznického střediska, který dokonce vlčáckou kategorii vyhrál. Ve světluškovské kategorii se nám tolik nedařilo a 2 hlídky z oddílu Klubíček skončili na 10. a 11. místě se shodným počtem bodů. Bohužel i vinnou nejednoznačného bodování se hlídka z oddílu Amazonek umístila až na 15. místě. V obou kategoriích byly bodové rozestupy minimální a o umístění rozhodovaly pouze maličkosti, zpravidla neúspěch na jediném stanovišti, proto bych chtěl pogratulovat všem i těm, kteří z pohledu výsledkové listiny neskončili v nejvyšších patrech, protože podali velmi dobrý výkon. Jen pro úplnost: ve vlčácké kategorii bylo přihlášeno 18 a ve světluškovské 17 hlídek.

1M